Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Günlük Olayı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Günlük Olayı   Ptsi Ocak 26, 2009 1:45 am

Saat şu an 01:37 buna yemin ederim bu forumda yanlış gösteriliyor olabilir ama yinede ben tek başımayım şu an evde herkez uyuyor ama ben ayaktayım ve bu mesajı yazarak zaman harcıyorum acaba ne yapmalıyım hiçkimse yok sıkıldım uykum hiç yok uyuyamıyorum film izleyip etkisinde kalmadım ama böyle duruyorum sıkıntım biraz geçsin diye bunu yazıyorum belki sen bunu okurken bilgisayarı kapatmış olurum ama bu olamaz doğru kim gelip saat 2 de bilgisayarı açsınki etraf çok karanlık kameranın ışığı ile aydınlanıyorum burda bekliyorum ama neyi bilmiyorum cümlelerim çok uzun sürüyor bunun nedenini anlayamıyorum biraz havalara girdim sanki ünlü bir forumcu gibi ama forumcu diye bir şey yok saçmalamaya başladım ne yapayım bilmiyorum televizyon izlesem çizgifilmlerin eski bölümleri var çok sıkılıyorum ne yapacağımı bilmiyorum ama yavaş yavaş yorulmaya başlıyorum uykum gelmeye başlıyor ve uyuyacağım galiba hiç değilse deneyeceğim bakalım ne olacak ama denemeden önce yazmaya devam ediyorum ne yazsam diye düşünüyorum iyice sıkılmaya başladım acaba ne yapacağım bunu önceden düşünmek imkansız sanki beynimin iki tarafıda çalışıyor birisi diğeri ne düşünecek diye merak ediyor öbürüde bunu yapıyor onun için beyinim boşa çalışıyor aklıma bir şey gelmiyor demmeki çok geç oldu yada ben bir süper dahiyim ama bu olamaz yada bundan şüpheliyim bu mesajı okuyun lütfen ben yazdım nasıl olmuş ama sizde yazıcaksınız böyle günlük gibi yazın

-SON-
afro afro afro
Admin

Erkek
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 02/11/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Balıkesir İş/Hobiler : death note

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   Ptsi Ocak 26, 2009 12:32 pm

hoş olmuş...kafa yormuşsun baya...Very Happy
http://deathnoteturkiye.3forum.biz
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   Ptsi Ocak 26, 2009 12:41 pm

Sende yazsana biraz olsun istersen yalanda yazabilirsiniz bunu söyleyeyim ben bir dahakine yalan yazıcam belki bu akşam yazarım bu arada çok yormadım kafayı Very Happy 1 37 den 1 45 kadar bir yazı yazmışım işte Very Happy
Admin

Erkek
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 02/11/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Balıkesir İş/Hobiler : death note

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   Ptsi Ocak 26, 2009 12:48 pm

hehe bilmem yazarım belki...Very Happy
http://deathnoteturkiye.3forum.biz
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   Salı Ocak 27, 2009 1:40 am

Günlük şu an saat 1:21 ama ben bu mesajı yazmayı bitirdiğimde öyle olmayacak acaba kaç olacak bunu bu mesaj bitmeden anlayamam şu an evde ben abim ve kız kazdeşim uyanık bu sefer tek değilim ama genede biraz sıkıldım aslında bilgisayara daha yeni oturdum onun için çok sıkıntım yok biraz oyun oynayayım hemen sıkılırım zaten ben bilgisayar oynayamazken evde m*l m*l oturmak çok sıkıcı geliyor Gameboy Ds oynasam desem Castlewania Dawn of Sorrow'u daha iki gün önce bitirdim diğerleri çok sıkıcı ggeliyor hiçbir zevki yok wii oynasam diyorum Zelda twilgiht princess'e yeiden başladım herşeyi biliyorum oh bildiğim şeyi oynamak çok sıkıcı oluyor bu mesajı yazmaya devam ederken dahada sıkılıyorum bu mesajın bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum ama aklıma ne gelirse yazıyorum sanki bir tik gibi bir şey düşünüyorum düşünüyorum ....... bu mesajı bitirdikten sonra Club Penguin de biraz dalga geçerim bu çok zevkli oluyor sonra sıkıntım geçer ama bilgisayarı bırakınca çok sıkılıyorum ne yapacağımı şaşırıyorum geceleri bende bir değişiklik oluyor daha fazla düşünceli oluyorum şimdi bu mesajı yazıyorum çünkü yapıcak çok şey yok acaba ne yapsam diye düşünüyorum bir şey bulamıyorum bu mesajı kardeşlerimden saklıyorum nedenini bilmiyorum içimde bir his yok hiçbir şey yok bomboş zaman geçiriyorum ne yazsam diye düşünüyorum bir şey bulamadım ne yapıcam ben dondum kaldım buraya bir chatbox koysanız benim gibi geceleri ve sabahları girseniz süper olur yada boşverin siz benim msn mi alın Onurhan.1907@hotmail.com bunu ekleyin en azından sıkıntımın geçmesinin başka bir yolu sıkıntım geçsin diye bilgisayara oyun indiriyorum ama oda olmuyor en fazla 30 dakika oynayıp n*h oynarsın diyorlar satın almadan oynayamıyorum çok gıcık oluyorum ne yapacağımı şaşırıyorum sıkıntı sıkıntı sıkıntı başka bir şey yok hayatta hiçbir değişiklik olmuyor hergün aynı şeyleri yaşıyorum sabah kalk tv izle pc oyna kalk tv izle pc oyna kalk babam gelsin tv izleyemiyeyim abim bilgisayarı bırakmasın anca akşamları 1 2 3 felan ve sabahlar 5 6 7 felan saatlerde oynayabiliyorum ama artık sabahlarıda oynayamıyorum ne yapacağım biraz oyun oynayıp yatacağım eğer abim çizgifilm izlerse bilgisayarda eğer bana izin verirse bende izleyeceğim en azından yatmadan önce biraz uykumun gelmesine yardımcı oluyor ve sıkıntım biraz geçiyor her lafımın arasında sıkıntı var hep sıkıntı yaşıyorum sıkıntıdan bir şey yazamıyorum çok sıkılıyorum sıkıntıdan patlıyacam aaaaaaaaaah şimdi Club Penguin e giriyorum birazdan sıkılırım kalkar yatarım herhalde bilmiyorum mesaj biraz uzun oldu gibime geliyor kesin bunu okumazsınız bende çok uzun olursa öyle yapıyorum çünkü öğlenleri çok fazla bilgisayar oynayamıyorum artık mesajımın son satırlarını yazıyorum sonra Penguin oynayacağım şu an açtım bile hadi görüşürüz günlük

-SON-

eee hadi sizde yazın bir şeyler benmi yazayım hep kısa olsa bile yazın sevgili günlük hiçbirşey olmadı son yazın gene yeter bir şeyler yazın ama yha
DN Müdavimi

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   Cuma Haz. 12, 2009 4:41 pm

yazııık sıkıntıdan patlamış.. Twisted Evil
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   Salı Haz. 16, 2009 11:53 pm

İşte yine aynı şeyi yaşıyorum günlük, yine aynı sıkıntı içimde duruyor ve yapacak bir şey bulamadığım içinde gitmiyor hiç kimse online değil sıkıldım gece saat yarım, açan yok tüm oyunlardan sıkıldım artık düzgün oyun yok işte bu satırları yazıyorum çünkü sıkıntımın geçmesini istiyorum ne zaman sıkılsam buraya mesaj atıyorum. Dofus, Dragonfable, Adventurequest,Mechquest,GladiusII, Gladiatus,Jurrasic Jungle, Battle Knight, Tanoth, Neopets(neo lan pets? xD), Club penguin..... hepsini oynadım artık sıkıldım off artık yazmayı bırakıyorum çünkü oyun arayacağım bye...

MesajKonu: Geri: Günlük Olayı   

Günlük Olayı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası