Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 19 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Paz Ocak 25, 2009 1:21 pm

diyelimki sen bir adadasın üstteki üye seninle berber üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın?
Süper Moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Ptsi Mart 02, 2009 8:04 pm

bilmiyorum ne diye kullanırdımda senle sürekli kavga ederdik heralde L ve light yüzünden Very Happy
cansitan
Üye
Üye

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 10/04/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul İş/Hobiler : anime :):):)

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Cuma Nis. 10, 2009 1:00 am

pek tanımadığım için kötü bişey için kullnmazdım yemek yemek yemek derdim yaaprdı inşallah :p
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Cuma Nis. 10, 2009 9:35 am

Very Happy yemekmi?? Very Happy hayatta yapamam zehirlenirsin mazallah Very Happy
cansitan
Üye
Üye

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 10/04/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul İş/Hobiler : anime :):):)

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Ptsi Nis. 13, 2009 4:31 pm

ozaman üstteki üye bana içki bulabilen bi hero olsun Smile
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 19 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Salı Nis. 14, 2009 9:31 am

Very Happy üstteki üyeyi sal olarak kullanırdım
Süper Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Çarş. Nis. 15, 2009 5:52 pm

o üstteki üye seni dövmezse kullanırdın Very Happy
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Çarş. Nis. 15, 2009 10:55 pm

üstteki üyeyi kalem olarak kullanırdım evet söyleyin
Moderatörler

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 19/06/09 Mesaj Sayısı : 97 Nerden : İzmir İş/Hobiler : Resim çizmek, Anime, Metal Müzik

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Salı Haz. 30, 2009 12:02 am

Senden cacık olamaz yer kaplıyosun die denize atardım! xD
7yedi
Moderatörler
Moderatörler

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 82 Nerden : aydın/didim İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   Cuma Eyl. 11, 2009 11:56 am

onu çorumun lordu ilan ederdim Very Happy:D:D
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın   

Üstteki üyeyi ne olarak kullanırdın

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası