Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

İnternet üzeri online oyun sohbeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: İnternet üzeri online oyun sohbeti   Ptsi Haz. 15, 2009 12:54 pm

Başlıkta yazıyor daha ne söyleyeyim

ben bu aralar Gladius II yi oynuyorum oynayan varsa savaşabiliriz sizde neler oynadığınızı söyleyin ben çoğu oyunu oynuyorum zaten belki savaşabiliriz
Moderatörler

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 19/06/09 Mesaj Sayısı : 97 Nerden : İzmir İş/Hobiler : Resim çizmek, Anime, Metal Müzik

MesajKonu: Geri: İnternet üzeri online oyun sohbeti   C.tesi Haz. 20, 2009 9:22 am

Ben bu aralar Rohan a sardım ama oynadığınız başka oyunlar varsa herkese eşlik edebilirim.
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 20 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: İnternet üzeri online oyun sohbeti   C.tesi Haz. 20, 2009 4:25 pm

Tüh bea keşke Rohan web tabanlı oyun olsaydı bende oynardım şu aralar çok sıkıldım PC den hiç bir şey yapamıyorum sıkıcı sıkıcı oyunlar en sonunda Kraloyunu bile açtım yani
DN Müdavimi

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: İnternet üzeri online oyun sohbeti   Salı Haz. 23, 2009 7:21 pm

kraloyuna girdiysen gerçekten zor durumdasın..
hoşuna gider mi bilmem ama;
www.funnygames.nl ile www.spele.nl 'yi bi' dene istersen..
lorddeath585
Moderatörler
Moderatörler

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 19/06/09 Mesaj Sayısı : 97 Nerden : İzmir İş/Hobiler : Resim çizmek, Anime, Metal Müzik

MesajKonu: Geri: İnternet üzeri online oyun sohbeti   Salı Haz. 23, 2009 8:29 pm

Hmm niye web tabanlı arıyorsun pc den mi sorun?
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: İnternet üzeri online oyun sohbeti   Salı Haz. 23, 2009 9:32 pm

Evet yha indirince pc çok yavaşlıyor onun için web tabanlı oyun arıyordum

İnternet üzeri online oyun sohbeti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası