Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

İnternetsiz günler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 19 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: İnternetsiz günler   Cuma Mart 27, 2009 8:17 am

hakkımda önemli olan şeyi sildim internetimizde geldi bu mesajlar internetsiz günlerim...

Şu an internet yok çok sıkılıyorum Kodoku yu dinliyorum başka yapacak bi şey yok zaten en iyisi death note müziği dinlemek arkadaşlar internet gelince bu mesajı okuyabileceksiniz şu an internet yok yakında gelecek onun için giremedim pardon internet olsaydı hep girerdim Very Happy şu an bile bi mesaj yazıyorum internet yok ama internet varmış gibi bi foruma mesaj yazıyorum ne biçim şey bu yaw Very Happy sıkıntıdan patlayacağım evde öyle duruyorum kitap okusam sabah bitirdim game boy oynasam bitirmediğim oyun kalmadı wii oynasam abim izin vermiyor televizyon izlesem bomboş ben ne yapayım başka bende bu mesajı yazıyorum en azından bu mesajı yazarken sıkıntım biraz geçti iyiki yazıyorum Very Happy internetsiz hayat ot gibi yaşammış be Very Happy yapıcak hiç bir şey yok tek kalan şey müzik dinlemek pff ben bu death note sound tracklara bayılıyorum ya iyiki foruma koymuşsunuz bende indirmişim şu an beni anlayamazsınız ama burda olsaydınız anlardınız ne kadar sıkıcı olduğunu bir müzik dinlemek öyle süper bir şey olduki şu an şimdi müziği içimde hissedebiliyorum L in müzikleri harika bide en mucize çalgı piano çıkınca süper oluyor mesela Light Lişghts Up Light For Piano çok güzel bir sound daha yazıcak bir şey kalmadı özet olarak sıkılıyorum vede iinternet yok diye giremedim bunu bilin.

Yine internetsiz bir gün 16/03/2009 pazartesi günü saat 22:15... reklamlı bir mesaj...

Bu gün yine sıkılıyorum tabi yine death note dinliyorum game boy oyunu için para biriktirmeye başladım bende para çok kazanamıyorum ya artık okul haşlığımdan kesip biriktireceğim sıkıntımın geçme yolu sadece bu bu gün yine internet yok internet açılsın tanoth ile battle knight ı 8 saate kurucam , popmundoma bakıcam , neopets imi doyurucam , club penguinden parti itemini alıcam , facebooka giricem çete savalarından görevi yapıcam bölge satın alıcam , fantasy wars tanda görev yapıp bölge satın alıcam , serikatil e girip bi bakıcam , pet society de 62 kişiyi teker teker ziyaret edip paramı alıcam evime item alıcam sonra aldıklarımı evime koyıcam ve gelicemm deathnotetürkiye mesajları okuyucam mesaj atıcam ve hep açık kalıcak arada bakıcam birisi geldimi diye ama gekmeyecek bende gladius 2 oynarım arada bekleme yerlerinde death note forumuna bakarım bu arada benim diğer deathnote forumunada bi göz atarım ama giren olmaz gladius ta level atlarım sevinirim sonra altın toplamaya başlarım zaten daha 21 levelim eziğim yani ondanda sıkılıcam her halde sürem biter hadi bitmedi bende dragonfable mechquest veya adventure quest oynarım ne yapayım sonra sürem biter ve istemeyerek kalkarım belki çok önceden kalkarım abim alır ama yoooooook internet yokki bou boşuna hayal kur internetin böyle olduğunu bilmiyordum hiç bulaşmasaydım ben be eski hayatımda gameboy oynardım bütün gün başka bir şey yoktu game boy da çok zevkliydi hiç geçemiyodum ama hiçte sinir olmuyodum şu anki gibi en sinir olduğum yer ise need for speed ds oyununda 3 turluk boss yarışında hep önde gittiğim 3. turun sonunda tam çizgiyi gördüğüm ama önüma araba gelip çarpması ve başka oyuncunun kazanmasıydı öyle gıcık olmuştumki gebericektim ondan sonra 1 hafta o oyunu oynamamıştım sonra yarışı kazanmıştım

son olarak şu an dinliyorum Trifling Stuff müziğini bir yerden kestiriyorum ama nerden bu 81. müzik

Yine internetsiz bir gün 17/03/2009 salı günü saat 04:55

Şu an okuldayım tabiki yine sıklıyorum yazacak bir şey bile bulamıyorum okuldaki bir boş dersteyim eve gidince not defterine yazacağım sınıfta hoca yok... eskiden boş derslerim çok zevkli geçerdi şimdi konuşacak biri bile yok bütün arkadaşlarım başka sınıftalar hani 6. sınıfa geçince değişiyor ya sınıfta doğru düzgün tip hiç yok eee ben nasıl sıkılmayayımki? gördüğünüz gibi yazdığım bu 3 nottada sıkılıyorum... bütün bağarıyor hadi ödev olsa yine sıkılmam ama ben ne yapayımki bu notu yazmayı bırakınca ingilizce kitap çevirisi yaparım herhalde ama aslında oda sıkıcı pff bi zevklibir şey yok okulda death note da dinleyemiyorum ben ne yapayım işte zil çaldı dışarı çıkanlar oldu ama bende bir fark yok sıkıntım yine duruyor evde death note müzikleri yine benim sıkıntımı geçiriyordu ama burda bir şey yok sıkıntıdan gebericem bu gündede en sıkıcı dersleri toplamışlar zaten bide cuma günündeki dersler çok sıkıcı zaten diğerlerinde ingilizce var ingilizce var diye diğerleri sıkıcı değil Very Happy bence en zevkli ders ingilizcebi tek ingilizce dersinden zevk alıyorum yazabildiklerim bu kadar burada son veriyorum... bu mesajı evde şu an yazarken not defterine yine kodokuyu dinliyorum Very Happy

İnternet yok... 19/03/2009... 11:45...

Artık sıkılmam geçti hiç sıkılmıyorum game boy oyununada 10 tl biriktirebildim oleey Very Happy 10 tl daha kaldı Very Happy daha yazıcak bir şey kalmadı ne yazayım sıkıntım geçti ama yinede internet yok Very Happy bi internet olsaydıda foruma girseydim Very Happy resşm yaptım bide L in resmini değiştirdim Very Happy bu arada Maximum The Hormone dinlemeye devam ediyorum hala Very Happy

bu kadar Very Happy
Süper Moderatör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   Cuma Mart 27, 2009 8:48 pm

ayy hiç okumadım yani insanın ömrü çürür bunu okuyacağım diye_biraz az yazsan Very Happy
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek
Yaş : 19 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   C.tesi Mart 28, 2009 10:46 am

Ben bunu internet yokken yazmıştım ne yapayım Very Happy
Süper Moderatör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   Paz Mart 29, 2009 1:08 pm

doğru sıkıntıdan olur öyle şeyler ama abartmışsın biraz.herneyse benden sana tavsiye bu kadarda bağlanma internete Very Happy
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   Cuma Nis. 03, 2009 11:13 pm

ok Very Happy artık dofus diye bi oyun indirdim hep onu oynuyorum Very Happy tavsiye ederim
DN Müdavimi

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   Perş. Haz. 11, 2009 6:50 pm

ne kadaar çok sıkıldığını bizi de sıkarak uygulamalı biçimde anlatmışsın.. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum(gerçekten diliyorum, aşırı sıkıcı olmasına rağmen okurken eğleniyorum.. Very Happy )
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   C.tesi Haz. 13, 2009 3:37 pm

Sağol Very Happy

MesajKonu: Geri: İnternetsiz günler   Bugün 6:03 am

İnternetsiz günler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası